Rozdano statuetki na gali MP Power Awards - wielka gala gwiazd

Rozdano statuetki na gali MP Power Awards - wielka gala gwiazd
Autor Damian zakrzewski
Damian zakrzewski12.05.2024 | 3 min.

Wielkimi krokami zbliża się dwunasta edycja prestiżowego konkursu MP Power Awards. W tym roku gala finałowa odbyła się 22 kwietnia w Teatrze 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tego wieczoru wyłoniono laureatów w kilkunastu kategoriach, nagradzając najlepsze projekty eventowe, obiekty, produkty oraz osobistości branży spotkań i wydarzeń. Na gali bawiło się około 600 gości reprezentujących różne sektory branży eventowej.

Wyłoniono laureatów MP Power Awards na gali w Warszawie

W prestiżowym konkursie MP Power Awards co roku nagradzane są najlepsze projekty eventowe, obiekty i produkty branży spotkań oraz kreatywne osobistości tego środowiska. Niedawno odbyła się uroczysta gala MP Awards, podczas której wyłoniono tegorocznych zwycięzców.

Finał MP Power Awards 2023 miał miejsce 22 kwietnia w malowniczej scenerii Teatru 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na wydarzenie przybyło około 600 gości z różnych sektorów branży eventowej, aby wspólnie celebrować sukces najlepszych firm i indywidualnych twórców.

Uroczysta gala wręczenia nagród MP Awards została starannie przygotowana i wypełniona atrakcjami zarówno dla publiczności na miejscu, jak i dla oglądających transmisję online. Swoją obecnością uświetnili ją przedstawiciele organizatorów, partnerów i jurorów konkursu.

Organizatorzy, partnerzy i zwycięzcy konkursu MP Power Awards

Organizatorem MP Power Awards jest portal MeetingPlanner.pl, profesjonalna platforma dla branży eventowej. W przygotowaniu tegorocznej gali wzięło udział wielu partnerów, w tym Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazovia Convention Bureau.

Zwycięzców konkursu wyłoniło jury składające się z trzech zespołów: przedstawicieli korporacji, agencji oraz podwykonawców branżowych. Oceniali oni zgłoszone projekty pod kątem kreacji, realizacji, logistyki oraz efektów.

  • Tytuł Agencji Roku 2023 przypadł El Padre.
  • Nagrodę MP Power 12 przyznano Wojciechowi Kuśpikowi z Grupy PTWP.
  • Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się m.in. Hotel Crystal Mountain oraz PreZero Arena Gliwice.

Ceremonia wręczania statuetek była huczną celebracją osiągnięć branży spotkań i wydarzeń, którą uświetnili znakomici artyści i działacze środowiska eventowego.

Czytaj więcej: Urodziny Profesora Władysława Żmudy: wyjątkowa okazja do świętowania

MP Power Awards 2023 - nagrody, laureaci, kategorie główne

Zdjęcie Rozdano statuetki na gali MP Power Awards - wielka gala gwiazd

Dwunasta edycja MP Power Awards nagrodziła najlepsze eventy (MP Power Projekt), obiekty eventowe (MP Power Venue), produkty branżowe (MP Power Produkt) oraz osobistości ze świata spotkań i wydarzeń (MP Power 12).

Przyznano również tytuły Kreatywnego Roku i Młodego Kreatywnego dla najbardziej utalentowanych twórców branży eventowej. Nie zabrakło też wyróżnienia w kategorii zrównoważonego rozwoju oraz ogłoszenia zwycięzców wśród najlepszych agencji eventowych (Top10).

Wszyscy laureaci MP Power Awards 2023 zostali nagrodzeni za swoje wybitne osiągnięcia, innowacyjność i wkład w rozwój polskiego przemysłu spotkań. Ceremonia wręczenia nagród była okazją do świętowania sukcesów i wzajemnego docenienia całego środowiska branżowego.

Najczęściej zadawane pytania

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, organizowany corocznie przez portal MeetingPlanner.pl. Nagradzane są w nim najlepsze projekty, obiekty, produkty oraz osobistości związane z organizacją spotkań i wydarzeń. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja wybitnych osiągnięć w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

O przyznaniu nagród MP Power Awards decyduje jury składające się z trzech zespołów: przedstawicieli korporacji, agencji eventowych oraz podwykonawców branżowych. Oceniają oni zgłoszone projekty pod kątem kreacji, realizacji, logistyki i efektów końcowych. Skład jury co roku się zmienia, aby zapewnić obiektywną ocenę.

MP Power Awards wyróżnia laureatów w kilkunastu kategoriach, m.in. najlepszy projekt eventowy (MP Power Projekt), obiekt eventowy (MP Power Venue), produkt branżowy (MP Power Produkt) oraz kreatywne osobistości (MP Power 12). Przyznawane są także tytuły Kreatywnego Roku, Młodego Kreatywnego i Agencji Roku.

Co roku gala finałowa MP Power Awards organizowana jest w innej, wyjątkowej lokalizacji w Polsce. W 2023 roku miała miejsce w Teatrze 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Uroczyste wręczenie nagród transmitowane jest również online dla szerszej publiczności.

Laureaci MP Power Awards wyróżnieni są prestiżowymi statuetkami i dyplomami. Nagrody mają charakter symboliczny, ale ich zdobycie oznacza ogromny zaszczyt i uznanie w branży eventowej. Zwycięstwo w konkursie zwiększa rozpoznawalność firm, projektów i osób nagrodzonych, przynosząc im cenne korzyści wizerunkowe.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Odkryj Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Ciekawe atrakcje, Praktyczne wskazówki, i Najlepsze Trasy
  2. Sezon się kończy w sobotę - będziesz zaskoczony tym, co się wydarzy
  3. Spotkanie z cyklu Poznaj Śląskie - wizyta w ArcelorMittal Park
  4. Zwiedź Muzeum Gazownictwa w Zabrzu
  5. Ta wiadomość zmieni twoje życie: Niezwykła oferta w Kolejach Śląskich
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Damian zakrzewski
Damian zakrzewski

Hej, jestem Damian, i cieszę się, że możemy razem odkrywać uroki i tajemnice naszego pięknego Śląska. Tutaj na blogu skupiam się na tematyce regionalnej, ponieważ jestem dumny z naszych tradycji, historii i pięknych zakątków. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły