Bielska scena kabaretowa: Krzysztof Daukszewicz w programie Sposób na przetrwanie w Chybiu

Bielska scena kabaretowa: Krzysztof Daukszewicz w programie Sposób na przetrwanie w Chybiu
Autor Dominika Wiśniewska
Dominika Wiśniewska20.02.2024 | 4 min.

Krzysztof Daukszewicz, znany i lubiany poeta, satyryk i osobowość telewizyjna, powraca na scenę z zupełnie nowym programem kabaretowym. Tym razem wystąpi na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu, gdzie zaprezentuje premierę swojego najnowszego show zatytułowanego "Sposób na przetrwanie". W programie nie zabraknie świeżych, chwytliwych piosenek, komentarzy do bieżących wydarzeń oraz skeczy kabaretowych, które rozbawią publiczność. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży.

Krzysztof Daukszewicz powraca z zupełnie nowym programem kabaretowym

Krzysztof Daukszewicz, znany i lubiany poeta, satyryk oraz osobowość telewizyjna, szykuje dla swoich fanów zupełnie nowy program kabaretowy. Artysta znany jest z doskonałego poczucia humoru, trafnych puent oraz barwnego języka. Tym razem postanowił wrócić na scenę z premierą show zatytułowanego "Sposób na przetrwanie", który powstał we współpracy z żoną, Violettą Ozminkowską-Daukszewicz.

W programie nie zabraknie świeżych, chwytliwych piosenek, które zapowiadają się na ponadczasowe przeboje. Daukszewicz znany jest bowiem również ze swoich muzycznych talentów. Nie zabraknie także aktualnych monologów i skeczy kabaretowych odnoszących się do bieżących wydarzeń. Artysta słynie z doskonałych spostrzeżeń na temat rzeczywistości, które przedstawia z charakterystycznym dla siebie humorem.

Bilety na nowy program już w sprzedaży

Premiera programu "Sposób na przetrwanie" odbędzie się już niebawem, bo 20 lutego 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu. Będzie to z pewnością wyjątkowe widowisko kabaretowe, na które warto się wybrać. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży - ich cena to 50 zł. W dniu występu będą one kosztować 60 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc fani Daukszewicza powinni się pospieszyć z zakupami. Bilety można nabyć od 6 lutego bezpośrednio w kasie Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu. Ze względu na charakter programu, wstęp na wydarzenie przewidziany jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Twórcza współpraca Daukszewicza z żoną

Nowy program kabaretowy Krzysztofa Daukszewicza zatytułowany "Sposób na przetrwanie" jest efektem twórczej współpracy artysty z żoną, Violettą Ozminkowską-Daukszewicz. To właśnie z nią stworzył on scenariusz i teksty skeczy, które z pewnością rozbawią publiczność. Daukszewicz od lat tworzy razem z Violettą, z którą łączą go nie tylko relacje osobiste, ale także zawodowe.

Ozminkowska-Daukszewicz jest scenarzystką teatralną i telewizyjną, autorką tekstów piosenek i sztuk teatralnych, a także poetką. W duecie z mężem tworzy więc zgrany i kreatywny zespół, który doskonale się uzupełnia. Ich wspólny show na pewno zachwyci zarówno treścią, jak i formą.

Najnowsze utwory Kabaretu Skeczów Męczących

Oprócz skeczy kabaretowych i aktualnych komentarzy do rzeczywistości, podczas programu "Sposób na przetrwanie" nie zabraknie także premierowych piosenek Krzysztofa Daukszewicza. Są one zapowiedzią jego nowej płyty, nad którą artysta aktualnie pracuje z zespołem Kabaret Skeczów Męczących. Znajdą się na niej utwory kabaretowe utrzymane w charakterystycznym dla Daukszewicza stylistyce.

Publiczność zgromadzona na widowni Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu będzie więc miała okazję usłyszeć te piosenki jako pierwsza. To z pewnością dodatkowy atut show, oprócz doskonałych skeczy i poczucia humoru, którymi artysta słynie od lat.

Czytaj więcej: Spotkanie członków SKKP: harmonogram, miejsce, informacje o wydarzeniu

Podsumowanie

Krzysztof Daukszewicz jest znakomitym artystą kabaretowym, cenionym za inteligentny humor i trafną obserwację rzeczywistości. Jego nowy program "Sposób na przetrwanie", przygotowany we współpracy z żoną, zapowiada się wyjątkowo interesująco. Skecze, piosenki i monologi kabaretowe z pewnością rozbawią publiczność, a bilety na to wydarzenie już teraz znikają w zastraszającym tempie. Premiera odbędzie się 20 lutego 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu i z całą pewnością warto tam być.

Podsumowanie

Bielska scena kabaretowa: Krzysztof Daukszewicz w programie Sposób na przetrwanie w Chybiu

Występ Krzysztofa Daukszewicza wpisuje się w cykl wydarzeń organizowanych przez Bielską Scenę Kabaretową. Tym razem artysta zaprezentuje swój nowy program "Sposób na przetrwanie" w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu. Będzie to z pewnością wyjątkowe widowisko pełne humoru, satyry i doskonałej muzyki.

Krzysztof Daukszewicz od lat cieszy się sympatią i uznaniem fanów za inteligentny humor i trafną obserwację rzeczywistości. W programie "Sposób na przetrwanie" sięgnie po sprawdzone skecze i piosenki kabaretowe, ale zaprezentuje także zupełnie nowe, premierowe utwory.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Odkryj Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Ciekawe atrakcje, Praktyczne wskazówki, i Najlepsze Trasy
  2. Trening przed meczem z Pogonią na Tarczyńskiej Arenie
  3. Zwiedź Muzeum Gazownictwa w Zabrzu
  4. Poznaj historię Twierdzy Srebrnogórskiej - dawnej pruskiej twierdzy
  5. Świetna prezentacja młodych piłkarek Śląska: ogniste zakończenie roku!
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Dominika Wiśniewska
Dominika Wiśniewska

Kocham historię i kulturę Śląska. Na blogu opisuję tradycje, kuchnię, gwarę i zabytki regionu. Dzielę się rodzinnymi przepisami na śląskie kołocze i rolady. Opowiadam o industrialnym krajobrazie i starych kopalniach. Polecam najciekawsze trasy turystyczne i opisuję lokalne wydarzenia kulturalne. Przybliżam sylwetki wielkich Ślązaków. Jestem dumna ze śląskiego etosu pracy.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły