Nominacje Jaceka Magiery i Erika Exposito w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Nominacje Jaceka Magiery i Erika Exposito w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej
Autor Damian zakrzewski
Damian zakrzewski14.02.2024 | 6 min.

Nominacje trenera Śląska Wrocław Jacka Magiery i kapitana drużyny Erika Exposito w 71. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Sportowca Roku 2023 na Dolnym Śląsku to powód do dumy dla całego klubu. Rozpoczęło się głosowanie czytelników, w którym można oddać głos SMS-em lub przez internet. Zachęcamy kibiców do wsparcia naszych reprezentantów. Jesteśmy dumni z naszego szkoleniowca i piłkarza, którzy zostali docenieni w tym prestiżowym plebiscycie.

Nominacje trenera Śląska Wrocław Jacka Magiery

Trener piłkarzy Śląska Wrocław Jacek Magiera został nominowany w 71. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Trenera Roku 2023 na Dolnym Śląsku. To ogromne wyróżnienie dla szkoleniowca, który od kilku lat z powodzeniem prowadzi zespół WKS-u.

Jacek Magiera jest trenerem Śląska od 2019 roku. W tym czasie poprowadził drużynę do wielu sukcesów - m.in. do historycznego, pierwszego od 36 lat Pucharu Polski w 2021 roku. Dzięki temu WKS awansował do eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Magiera zbudował solidny, dobrze grający zespół, który co roku walczy o czołowe lokaty w Ekstraklasie.

Nominacja Magiery to docenienie jego konsekwentnej, dobrej pracy szkoleniowej w Śląsku. Trener stworzył drużynę grającą ofensywną, widowiskową piłkę, co przekłada się na dobre wyniki. Kibice WKS-u doceniają trenerskie umiejętności i zaangażowanie Magiery. Liczą, że poprowadzi on zespół do kolejnych sukcesów.

Teraz w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej trwa głosowanie, w którym kibice mogą wesprzeć Jacka Magierę. Zachęcamy do oddawania głosów i trzymamy kciuki za zwycięstwo trenera Śląska!

Jak zagłosować na Jacka Magierę?

Aby oddać głos na Jacka Magierę w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej, należy wysłać SMS o treści WLW.8 na numer 7303. Można też zagłosować przez internet na stronie plebiscytu. Głosować można tylko do 26 stycznia do godz. 21:00.

Nominacja kapitana Śląska Erik Exposito

W gronie nominowanych w kategorii Najlepszy Sportowiec Roku 2023 znalazł się również kapitan piłkarzy Śląska Wrocław - Erik Exposito. Hiszpan od kilku sezonów jest kluczowym zawodnikiem WKS-u i liderem drużyny na boisku.

Exposito dołączył do Śląska w 2018 roku z Valenci CF. Od tego czasu rozegrał ponad 100 spotkań w barwach wrocławian i zdobył 16 bramek, będąc ważnym ogniwem ofensywy. Jego doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie są nie do przecenienia dla drużyny.

Kapitan Śląska swoją postawą na boisku i poza nim zasłużył sobie na uznanie kibiców i szacunek kolegów z drużyny. Nominacja w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej to uhonorowanie jego wkładu w grę i wyniki klubu. Trzymamy kciuki, aby Exposito wywalczył tytuł Najlepszego Sportowca Roku!

Jak oddać głos na Erika Exposito?

Aby wesprzeć kapitana WKS-u w głosowaniu, należy wysłać SMS o treści WLX.1 na numer 7303. Czas na głosowanie mamy tylko do 26 stycznia do godz. 21:00. Gorąco zachęcamy do głosowania na Erika Exposito!

Czytaj więcej: Patryk klimala podsumowuje drugi sparing.RequestMethod.ACT10.4

Głosowanie czytelników Gazety Wrocławskiej

Nominacje trenera Jacka Magiery i piłkarza Erika Exposito to powód do dumy dla całego Śląska Wrocław. Teraz przed kibicami WKS-u szansa, by wesprzeć swoich faworytów w głosowaniu czytelników Gazety Wrocławskiej i pomóc im sięgnąć po zwycięstwo.

Plebiscyt Gazety Wrocławskiej to jedno z najważniejszych wyróżnień dla sportowców i trenerów z regionu. Tytuły Najlepszego Trenera Roku i Najlepszego Sportowca Roku są nobilitacją i potwierdzeniem wysokiej klasy laureatów. Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej kibiców wzięło udział w głosowaniu.

Regulamin plebiscytu dopuszcza oddawanie głosów zarówno przez internet, jak i za pomocą SMS-ów. W ten sposób każdy może wesprzeć Jacka Magierę i Erika Exposito - warto to zrobić już dziś! Razem możemy dać im szansę na zwycięstwo.

Sposób głosowania SMS na numer 7303

Nominacje Jaceka Magiery i Erika Exposito w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Głosowanie w 71. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej potrwa tylko do 26 stycznia do godz. 21:00. Jest kilka sposobów, aby oddać swój głos na nominowanych - Jacka Magierę i Erika Exposito ze Śląska Wrocław.

Jedną z możliwości jest wysłanie SMS-a na numer 7303. Aby zagłosować na Magierę, należy napisać SMS o treści WLW.8. Natomiast, aby wesprzeć Exposito, trzeba wysłać SMS WLX.1. Koszt każdego SMS-a to 3,69 zł z VAT.

Na Jacka Magierę WLW.8
Na Erika Exposito WLX.1

Drugą opcją jest głosowanie przez internet na stronie www.plebiscyt.wroclaw.pl. Tam również można znaleźć pełną listę nominowanych we wszystkich kategoriach.

Nominacje w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej dla trenera Jacka Magiery i piłkarza Erika Exposito to powód do dumy dla całego Śląska Wrocław. Teraz przed kibicami WKS-u wyjątkowa szansa, by wesprzeć swoich faworytów w głosowaniu czytelników i pomóc im zwyciężyć. Gorąco zachęcamy do oddania głosu na obu naszych reprezentantów.

Tytuły Najlepszego Trenera Roku i Najlepszego Sportowca Roku to prestiżowe wyróżnienia, potwierdzające klasę i umiejętności laureatów. Dlatego tak ważny jest każdy głos kibiców Śląska Wrocław. Im więcej osób weźmie udział w głosowaniu, tym większe szanse na końcowy sukces Magiery i Exposito.

Proces głosowania jest bardzo prosty - wystarczy wysłać odpowiedni SMS lub oddać głos przez internet. Szczegóły znajdziecie powyżej. Zachęcamy do mobilizacji i wspierania naszych nominowanych - razem możemy dać im zwycięstwo w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej!

Gratulacje dla trenera i piłkarza Śląska Wrocław

Kończąc, jeszcze raz serdecznie gratulujemy Jackowi Magierze i Erikowi Exposito nominacji w prestiżowym plebiscycie Gazety Wrocławskiej. To uhonorowanie ich ciężkiej pracy i osiągnięć w Śląsku Wrocław. Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm.

„Jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki w głosowaniu. Razem możemy wiele osiągnąć”

Te słowa kierujemy do naszego szkoleniowca i kapitana. Jeszcze raz zachęcamy kibiców do głosowania i dziękujemy za wsparcie. Do zobaczenia na stadionie!

Podsumowanie

W artykule omówiono nominacje trenera Śląska Wrocław Jacka Magiery i kapitana zespołu Erika Exposito w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej. Przedstawiono sylwetki i dokonania obu panów w drużynie WKS-u. Zachęcono kibiców do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparcia Magiery i Exposito, by mogli sięgnąć po zwycięstwo w swoich kategoriach.

Przybliżono szczegóły głosowania - SMS-y i stronę internetową. Podkreślono, jak ważny jest każdy głos. Im więcej osób weźmie udział, tym lepsze szanse dla nominowanych ze Śląska. Na koniec pogratulowano im nominacji i życzono powodzenia.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Odkryj Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Ciekawe atrakcje, Praktyczne wskazówki, i Najlepsze Trasy
  2. Trening przed meczem z Pogonią na Tarczyńskiej Arenie
  3. Zwiedź Muzeum Gazownictwa w Zabrzu
  4. Poznaj historię Twierdzy Srebrnogórskiej - dawnej pruskiej twierdzy
  5. Świetna prezentacja młodych piłkarek Śląska: ogniste zakończenie roku!
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Damian zakrzewski
Damian zakrzewski

Hej, jestem Damian, i cieszę się, że możemy razem odkrywać uroki i tajemnice naszego pięknego Śląska. Tutaj na blogu skupiam się na tematyce regionalnej, ponieważ jestem dumny z naszych tradycji, historii i pięknych zakątków. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły