Grudzień z kalendarzem - wyniki trójki w różnych kolorach

Grudzień z kalendarzem - wyniki trójki w różnych kolorach
Autor Damian Zakrzewski
Damian Zakrzewski17 grudnia 2023 | 4 min

Grudzień z kalendarzem - wyniki trójki w różnych kolorach to interesująca propozycja dla kibiców Śląska Wrocław. Zbliża się koniec roku, a wraz z nim zakończenie rundy jesiennej Ekstraklasy. Specjalnie dla fanów klubu przygotowaliśmy tapety z kalendarzem na grudzień, które w ciekawy sposób prezentują wyniki drużyny. Grafiki dostępne są w dwóch popularnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do pobrania i wykorzystania jako tła pulpitu. To świetny sposób na podtrzymanie emocji związanych ze Śląskiem przed zimową przerwą.

Kalendarz na grudzień z trójbarwnymi wynikami Śląska

Zbliża się koniec roku 2022, a wraz z nim zakończenie rundy jesiennej w Ekstraklasie. Dla kibiców Śląska Wrocław oznacza to pożegnanie z emocjami na boisku przed zimową przerwą. Specjalnie z myślą o fanach klubu przygotowaliśmy interesującą propozycję - tapety komputerowe z kalendarzem na grudzień, które w ciekawy sposób prezentują wyniki drużyny.

Grafiki dostępne są w dwóch popularnych rozmiarach: 2560x1600 oraz 2560x1440 pikseli. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla swojego monitora czy ekranu laptopa. Tapety utrzymane są w charakterystycznych dla Śląska barwach - białym, zielonym i czerwonym. Oprócz tego zawierają one kalendarz na grudzień z zaznaczonymi meczami oraz wynikami osiągniętymi przez drużynę.

Pobierz tapetę z grafiką i kalendarzem

Zachęcamy wszystkich fanów do pobierania i wykorzystywania tych tapet. To świetna pamiątka po udanej pierwszej części sezonu, a jednocześnie sposób na podtrzymanie emocji i więzi ze Śląskiem podczas zimowej przerwy. Grafiki można pobrać klikając w specjalnie przygotowane odnośniki.

Poniżej zamieszczamy również zdjęcia poglądowe prezentujące, jak wyglądają obie tapety po zastosowaniu ich jako tła pulpitu. Widać na nich charakterystyczne elementy klubowe, grafikę nawiązującą do Wrocławia oraz oczywiście kalendarz grudnia z wynikami meczów Śląska.

Podsumowanie wyników Śląska w 2022 roku

Kończący się rok 2022 był dla Śląska Wrocław dość udany. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu drużyna zajęła bezpieczne, środkowe miejsce w tabeli Ekstraklasy. Latem nastąpiły roszady w składzie, odeszło kilku doświadczonych zawodników, ale także przybyli nowi, obiecujący piłkarze.

Najważniejsze jest to, że mimo zmian, zespół nadal prezentuje się bardzo dobrze, o czym świadczą wyniki.

W pierwszej części nowego sezonu 2022/2023 Śląsk radzi sobie znakomicie. Po 17 kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Strzelił dotąd 25 bramek, tracąc 16. Jeśli drużyna utrzyma taką formę, z pewnością wiosną powalczy o najwyższe cele.

Mecze rozegrane 17
Miejsce w tabeli 3
Punkty 30
Bramki strzelone 25
Bramki stracone 16

Jak widać na podstawie danych, apetyt kibiców przed rundą wiosenną może być spory. Tapety, które specjalnie dla nich przygotowaliśmy będą zatem świetnym sposobem na podtrzymanie emocji w oczekiwaniu na dalszą walkę o czołowe lokaty. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów, gdzie na bieżąco informujemy o wszelkich nowinkach ze Śląska.

W moim artykule omówiłem temat specjalnych tapet komputerowych z kalendarzem na grudzień, które przygotowałem z myślą o kibicach Śląska Wrocław. Chciałem w ten sposób stworzyć coś wyjątkowego na zakończenie udanego dla drużyny roku 2022 i zachęcić fanów do śledzenia wyników zespołu.

Przedstawiłem szczegóły dotyczące grafik - ich rozmiarów, stylistyki nawiązującej do klubowych barw oraz praktycznych informacji na temat możliwości pobrania tapet. Zamieściłem również zdjęcia poglądowe, aby czytelnicy mogli zobaczyć jak prezentują się one na pulpicie.

Nie zabrakło także podsumowania osiągnięć Śląska w kończącym się 2022 roku. Przytoczyłem najważniejsze statystyki - zdobyte punkty, strzelone i stracone bramki, aktualne miejsce w tabeli. Dane te pokazują, że drużyna radzi sobie znakomicie i rokuje nadzieje na walkę o czołowe lokaty wiosną.

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie kalendarzowe tapety spodobają się kibicom i pozwolą im na podtrzymanie emocji oraz więzi ze Śląskiem podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. Zachęcam wszystkich fanów do śledzenia klubowych aktualności w moich kanałach informacyjnych.

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Ciekawe atrakcje, Praktyczne wskazówki, i Najlepsze Trasy
  2. 8 filmowych lokacji na Śląsku, które cię zaskoczą
  3. Niezwykły redyk na Buczu - niesamowite zdjęcia z Górek Wielkich
  4. Bielska scena kabaretowa: Krzysztof Daukszewicz w programie Sposób na przetrwanie w Chybiu
  5. Korzenie, które definiują: Wpływ przeszłości na teraźniejszość
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Damian Zakrzewski
Damian Zakrzewski

Hej, jestem Damian, i cieszę się, że możemy razem odkrywać uroki i tajemnice naszego pięknego Śląska. Tutaj na blogu skupiam się na tematyce regionalnej, ponieważ jestem dumny z naszych tradycji, historii i pięknych zakątków. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły