Nowa odsłona akcji Jazda na Śląsk!

Nowa odsłona akcji Jazda na Śląsk!
Autor Hubert Tomaszewski
Hubert Tomaszewski21 grudnia 2023 | 5 min

Nowa odsłona akcji "Jazda na Śląsk" to kolejna inicjatywa klubu mająca na celu zachęcenie kibiców do wsparcia drużyny w ostatnim tegorocznym meczu na własnym stadionie. Tym razem piłkarze i piłkarki wsiedli do tramwaju, by spotkać się z fanami, rozdać wejściówki na nadchodzący pojedynek i podpisać autografy. Mimo że bilety nadal można kupić online, dodatkowa mobilizacja kibiców na pewno pomoże stworzyć świetną atmosferę na trybunach. Trzymamy kciuki za zwycięstwo i zachęcamy do wspierania drużyny na ostatniej tegorocznej gierce przed własną publicznością.

Piłkarze w tramwaju rozdają wejściówki

Kolejna odsłona akcji "Jazda na Śląsk" przyniosła niespodziankę dla kibiców. Tym razem piłkarze i piłkarki WKS-u wsiedli do jednego z wrocławskich tramwajów, by rozdać fanom wejściówki na nadchodzący mecz z Koroną Kielce.

Podczas podróży tramwajem kibice mieli okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami, a także otrzymać ich autografy. Na pokładzie znaleźli się m.in. Dominika Szkwarek, Oliwia Krysman, Mateusz Żukowski i Patryk Klimala.

Ta mobilizacja fanów ma na celu jak najlepsze wsparcie drużyny w ostatnim domowym meczu w tym roku kalendarzowym. Spotkanie z Koroną Kielce odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 20:00 na Tarczyński Arenie.

Zawodnicy zachęcają do przyjścia na stadion

Oprócz wejściówek, każdy kibic otrzymał w tramwaju specjalny voucher, zachęcający do wspierania drużyny w tym ważnym pojedynku.

Jak podkreślają sami piłkarze, atmosfera na trybunach odgrywa kluczową rolę i może pomóc odnieść zwycięstwo nad silnym rywalem.

Mobilizacja fanów jest tym bardziej istotna, że to ostatni występ WKS-u przed własną publicznością w 2023 roku. Dlatego zawodnicy liczą, że kibice stworzą niezapomnianą oprawę i wesprą Trójkolorowych w walce o punkty.

Bilety na mecz z Koroną w sprzedaży online

Fani, którzy nie załapali się na wejściówki od piłkarzy w tramwaju, wciąż mają szansę kupić bilet na sobotni hit.

Bilety cały czas dostępne są w sprzedaży online TUTAJ. Można je nabyć także w kasach stadionu, sklepie kibica oraz w mobilnych punktach.

Ceny wejściówek na ostatni w tym roku mecz u siebie zaczynają się już od 20 zł. Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów znajdziecie na oficjalnej stronie klubu.

Nie może Was zabraknąć w najbliższą sobotę na trybunach. Tylko razem możemy osiągnąć sukces i zakończyć ten rok zwycięstwem przed własną publicznością!

Czytaj więcej: Sektor rodzinny na meczu z Rakowem: Widzimy się!

Delegacja klubu jeździ tramwajem po mieście

Akcja "Jazda na Śląsk" nie jest pierwszą tego typu mobilizacją fanów przed meczem. Już wcześniej w podobny sposób piłkarze i działacze WKS-u starali się dotrzeć do kibiców i zachęcić ich do wspierania drużyny na trybunach stadionu.

  • Tym razem wybrano jazdę komunikacją miejską, by spotkać się z fanami w tramwaju.
  • Kilka tygodni wcześniej zawodnicy jeździli po mieście food truckiem z jedzeniem i upominkami.

Jak widać, klub szuka nowych, ciekawych pomysłów na interakcję z kibicami. Tego typu akcje sprawiają, że fani czują się docenieni, a grający mają dodatkową motywację, by zostawić serce na boisku dla swoich kibiców.

Mobilizacja trybun może okazać się kluczowa w walce o mistrzostwo i Puchar Polski, więc kolejne tego typu akcje są jak najbardziej potrzebne.

Podsumowanie

Nowa odsłona akcji Jazda na Śląsk!

W artykule opisuję kolejną odsłonę akcji "Jazda na Śląsk", która ma na celu zmobilizowanie kibiców do wsparcia drużyny w ostatnim tegorocznym meczu u siebie. Tym razem piłkarze wsiadli do tramwaju, by rozdać fanom wejściówki oraz vouchery zachęcające do przyjścia na trybuny. Podkreślam, jak ważna jest atmosfera stworzona przez kibiców i jak może pomóc zawodnikom w walce o zwycięstwo z Koroną Kielce.

Informuję również, że bilety wciąż można kupić online lub w kasach na stadionie. Przypominam także o poprzednich podobnych akcjach klubu, który stara się docierać do fanów na różne kreatywne sposoby, by zmobilizować ich przed kluczowymi meczami. Liczę, że te inicjatywy spotkają się z dobrym odzewem.

Podkreślam wagę stworzenia świetnego dopingu na trybunach, zwłaszcza że hit z Koroną Kielce będzie ostatnim występem drużyny u siebie w tym roku. Dlatego zachęcam do licznego przyjścia i wsparcia piłkarzy w walce o punkty przed przerwą zimową.

W podsumowaniu wyrażam nadzieję, że kolejna odsłona akcji "Jazda na Śląsk" spotka się z entuzjastycznym odzewem fanów i pomoże piłkarzom zakończyć ten rok zwycięstwem we Wrocławiu. Trzymamy kciuki za dobry wynik!

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Ciekawe atrakcje, Praktyczne wskazówki, i Najlepsze Trasy
  2. 8 filmowych lokacji na Śląsku, które cię zaskoczą
  3. Niezwykły redyk na Buczu - niesamowite zdjęcia z Górek Wielkich
  4. Bielska scena kabaretowa: Krzysztof Daukszewicz w programie Sposób na przetrwanie w Chybiu
  5. Korzenie, które definiują: Wpływ przeszłości na teraźniejszość
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Hubert Tomaszewski
Hubert Tomaszewski

Interesuję się dziejami Górnego Śląska. Na blogu przedstawiam zabytki, opowiadam legendy i prezentuję ludowe stroje. Dzielę się pasją do industrialnej architektury i nowoczesnych technologii. Opowiadam o potrawach kuchni śląskiej i tutejszym folklorze. Polecam trasy rowerowe i piesze poBeskidach. Jestem dumny z gospodarczych osiągnięć regionu.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły